KLOKOČINA – PROBLÉMY OBYVATEĽOV

Klokočina - problémy obyvateľov

Palo Obertáš: Táto skupina bola vytvorená dňa 28.8.2014 pre všetkých obyvateľov Klokočiny a budem rád keď budete uverejňovať svoje podnety a postrehy pretože nie všetci vedia kde a na koho sa obrátiť v prípade, že ste všímavý občan a niečo máte záujem na našej Klokočine riešiť nielen vo svoj prospech ale aj pre úžitok ostatných obyvateľov. Je to prvý krok ako začať pomáhať zveľaďovať našu Klokočinu a verím, že prispejeme k tomu všetci, ktorí tu bývame. A taktiež si tu môžete otvorene napísať svoj názor na to čo v meste funguje prípadne nefunguje.Okrem iného tu môžete kľudne zanechať odkaz pre našich 31 poslancov metského zastupiteľstva ak neviete kde sa obrátiť. Web : http://klokocina.obertas.sk/
Branislav Didak
Branislav Didaknedeľa, február 25th, 2018 at 12:18am
Prave teraz...chlapci z Nitry opravujú taxis. U nás sa opravuje aj v minusových teplotách. Dáme sútaž, dokedy táto oprava cesty vydrží ? 😉
Palo Obertáš
Palo ObertášPalo Obertáš zdieľa odkaz v skupine: Klokočina - problémy obyvateľov.pondelok, január 15th, 2018 at 8:20pm
Tak a opäť tu máme súťaž o detské ihrisko Žihadielko od spol. LIDL. Takže poďme na to podporiť Nitru a zahlasovať za naše mesto a tým pádom aj za naše detičky. Tak ako ste dokázali podporiť projekt Gesto pre mesto a váš Nitránsky rínek skončil ako víťaz za čo vám všetkým patrí veľká vďaka, tak verím, že sa tento krát Nitra nenechá zahanbiť a obyvatelia zabojujú a budú hlasovať za dobrú vec. Ak sa teraz nedokážeme spojiť za ihrisko pre naše detičky len tým, že stačí keď budeme každý deň poctivo hlasovať tak potom už neviem čo by Nitra vlastne chcela. Ja verím, že to dáme, máme na to !!!

Branislav Didak
Branislav Didakpiatok, február 23rd, 2018 at 4:53am
Dnes zastávka na Popradskej ulici. Moja ranná prekažková dráha. Takto mesto Nitra podporuje predaj SUV 4x4. Zostáva len dúfať, že spod kolies auta neodletí kameň smerom ku chodcom čakajúcim na zastávke.
Palo Obertáš
Palo Obertášštvrtok, január 11th, 2018 at 2:35am
Po vzore Chrenovej dám aj do tejto skupiny výzvu pridajte sem fotky a popis umiestnenia dlhodobo odstavených vrakov na parkoviskách, ktoré sa nachádzajú na Klokočine a vo vašom okolí . Podľa informácie mesto zazmluvnilo odťahovú firmu, tak uvidíme či sa uvoľnia nejaké parkovacie miesta, ktoré tieto vraky zaberajú.
Čo je vrak: Auto, ktoré minimálne 6 mesiacov a viac stojí na jednom mieste, má vyfučané gumy, nemá ŠPZ, resp. nemá platnú STK a Emisnú kontrolu.

Tak smelo do toho skúsme pohnúť aj s vrakmi na Klokočine. 😉
Aduska Lahucka
Aduska Lahuckasobota, február 24th, 2018 at 9:59pm
zdravim chcem sa spytat. nepoznate tu niekto nahodou opravara praciek?? potrebujem sa len nieco spytat dakujem velmi peknee

One Reply to “KLOKOČINA – PROBLÉMY OBYVATEĽOV”

  1. Dobrý deň prajem,
    chcela by som upozorniť na kosenie na Klokočine II, Partizánska ulica, každoročne sa kosí v našej oblasti na poslednú chvíľu, keď tráva je aspoň 40 cm vysoká. Kosenie je jedna katastrofa – špinavé schody do bytov všetky pivničné okná od trávy, chodníky od trávy. (ten, kto toto kosenie vykonáva (myslím, že každoročne berú slušné peniaze) nie je povinný pozberať poskosenú trávu? Nikto ich nekontroluje, jedine čo je v Nitre pekné je Hradné návršie, Svätoplukovo námestie, park a Mestský úrad – myslím tým zeleň. Toto robia Šuchterovci, ktorí tomu rozumia. A čo Klokočina!!!
    Ďalšia vec – stromy, tie nikto neopiluje, nemajú pne – rastú tak, ako ich zasadili, pod stromami sa zachytáva špina, tu sa nikdy nekosí – veď už v materskej škole ma učili ako má vyzerať strom. Na Klokočine to tak nie je. A dalo by sa písať aj ďalej – musím všek podotknúť, že ani ľudia v bytoch nemajú o nič záujem, zatvoriť sa do svojich bytov a viac ich nič nezaujíma. Kam sme to dopracovali. Za totality takto špinané mesto nikdy nebolo – žiaľ. Ale nie som pesiminsta. Verím, že sa zobudíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *