KLOKOČINA – PROBLÉMY OBYVATEĽOV

Klokočina - problémy obyvateľov

Palo Obertáš: Táto skupina bola vytvorená dňa 28.8.2014 pre všetkých obyvateľov Klokočiny a budem rád keď budete uverejňovať svoje podnety a postrehy pretože nie všetci vedia kde a na koho sa obrátiť v prípade, že ste všímavý občan a niečo máte záujem na našej Klokočine riešiť nielen vo svoj prospech ale aj pre úžitok ostatných obyvateľov. Je to prvý krok ako začať pomáhať zveľaďovať našu Klokočinu a verím, že prispejeme k tomu všetci, ktorí tu bývame. A taktiež si tu môžete otvorene napísať svoj názor na to čo v meste funguje prípadne nefunguje.Okrem iného tu môžete kľudne zanechať odkaz pre našich 31 poslancov metského zastupiteľstva ak neviete kde sa obrátiť. Web : http://klokocina.obertas.sk/
Pán Nikto
Pán Niktoutorok, december 12th, 2017 at 3:18pm
V paneláku Na Hôrke musia mať radosť... A tepla túto zimu asi tiež nebudú mať na zvyš...
Tomáš Magal Mihalík
Tomáš Magal Mihalíkštvrtok, december 14th, 2017 at 5:18am
Je tu niekto, kto sa vyzná v starých knihách??? Máme jednu starú zbierku 12-tich kníh z 50-tych rokoch...
Palo Obertáš
Palo ObertášPalo Obertáš zdieľa odkaz v skupine: Klokočina - problémy obyvateľov.piatok, december 15th, 2017 at 1:52am
Lanovka v Nitre - realita, sen, alebo budúcnosť?

Ivan Janček
Ivan Jančekštvrtok, december 14th, 2017 at 12:41pm
Podla mojich informacii by sa mal zajtra na zastupitelstve prejednavat aj zamer odpredat pozemok na krizovatke ulic HVIEZDOSLAVOVA-KMETOVA a zamer vybudovat tam POLYFUNKCNU BUDOVU.
Zaujimal by ma nazor Klokocincanov na takuto vystavbu a aj nazor poslancov nakolko tam podla mna najskor malo mesto vybudovat CHODNIKY az k svetelnej krizovatke a aj PRECHOD pre chodcov a az potom odpredavat zvysne pozemky.
Mozete v prispevku oznacit poslancov za Klokocinu aby sa vyjadrili aj oni ? Dakujem 😊
Roman Demeter
Roman Demeterpiatok, december 15th, 2017 at 8:09am
Zodpovednym neprekaza, ze pocas akcie v mestskej hale sa parkuje na zeleni a na chodniku?
Palo Obertáš
Palo ObertášPalo Obertáš zdieľa odkaz v skupine: Klokočina - problémy obyvateľov.piatok, december 15th, 2017 at 7:55am
Takže dnes poslanci opäť schválili ďalší úver pre Nitriansku Investičnú vo výške 2 mil. EUR na rekonštrukciu futbalového štadióna. 16 poslancov hlasovalo ZA 6 sa zdržali uvidíme kto ako hlasoval, každopádne Nitra je opäť bližšie vyhrať titul najzadĺženejšie mesto na Slovensku aj za rok 2017. GRATULUJEME!

One Reply to “KLOKOČINA – PROBLÉMY OBYVATEĽOV”

  1. Dobrý deň prajem,
    chcela by som upozorniť na kosenie na Klokočine II, Partizánska ulica, každoročne sa kosí v našej oblasti na poslednú chvíľu, keď tráva je aspoň 40 cm vysoká. Kosenie je jedna katastrofa – špinavé schody do bytov všetky pivničné okná od trávy, chodníky od trávy. (ten, kto toto kosenie vykonáva (myslím, že každoročne berú slušné peniaze) nie je povinný pozberať poskosenú trávu? Nikto ich nekontroluje, jedine čo je v Nitre pekné je Hradné návršie, Svätoplukovo námestie, park a Mestský úrad – myslím tým zeleň. Toto robia Šuchterovci, ktorí tomu rozumia. A čo Klokočina!!!
    Ďalšia vec – stromy, tie nikto neopiluje, nemajú pne – rastú tak, ako ich zasadili, pod stromami sa zachytáva špina, tu sa nikdy nekosí – veď už v materskej škole ma učili ako má vyzerať strom. Na Klokočine to tak nie je. A dalo by sa písať aj ďalej – musím všek podotknúť, že ani ľudia v bytoch nemajú o nič záujem, zatvoriť sa do svojich bytov a viac ich nič nezaujíma. Kam sme to dopracovali. Za totality takto špinané mesto nikdy nebolo – žiaľ. Ale nie som pesiminsta. Verím, že sa zobudíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *