One Reply to “KLOKOČINA – PROBLÉMY OBYVATEĽOV”

  1. Dobrý deň prajem,
    chcela by som upozorniť na kosenie na Klokočine II, Partizánska ulica, každoročne sa kosí v našej oblasti na poslednú chvíľu, keď tráva je aspoň 40 cm vysoká. Kosenie je jedna katastrofa – špinavé schody do bytov všetky pivničné okná od trávy, chodníky od trávy. (ten, kto toto kosenie vykonáva (myslím, že každoročne berú slušné peniaze) nie je povinný pozberať poskosenú trávu? Nikto ich nekontroluje, jedine čo je v Nitre pekné je Hradné návršie, Svätoplukovo námestie, park a Mestský úrad – myslím tým zeleň. Toto robia Šuchterovci, ktorí tomu rozumia. A čo Klokočina!!!
    Ďalšia vec – stromy, tie nikto neopiluje, nemajú pne – rastú tak, ako ich zasadili, pod stromami sa zachytáva špina, tu sa nikdy nekosí – veď už v materskej škole ma učili ako má vyzerať strom. Na Klokočine to tak nie je. A dalo by sa písať aj ďalej – musím všek podotknúť, že ani ľudia v bytoch nemajú o nič záujem, zatvoriť sa do svojich bytov a viac ich nič nezaujíma. Kam sme to dopracovali. Za totality takto špinané mesto nikdy nebolo – žiaľ. Ale nie som pesiminsta. Verím, že sa zobudíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.