KLOKOČINA – PROBLÉMY OBYVATEĽOV

Klokočina - problémy obyvateľov

Palo Obertáš: Táto skupina bola vytvorená dňa 28.8.2014 pre všetkých obyvateľov Klokočiny a budem rád keď budete uverejňovať svoje podnety a postrehy pretože nie všetci vedia kde a na koho sa obrátiť v prípade, že ste všímavý občan a niečo máte záujem na našej Klokočine riešiť nielen vo svoj prospech ale aj pre úžitok ostatných obyvateľov. Je to prvý krok ako začať pomáhať zveľaďovať našu Klokočinu a verím, že prispejeme k tomu všetci, ktorí tu bývame. A taktiež si tu môžete otvorene napísať svoj názor na to čo v meste funguje prípadne nefunguje.Okrem iného tu môžete kľudne zanechať odkaz pre našich 31 poslancov metského zastupiteľstva ak neviete kde sa obrátiť. Web : http://klokocina.obertas.sk/
Miroslava Bratova
Miroslava Bratovapiatok, október 20th, 2017 at 5:03am
Ahojte mam otazku je normalne ze si sused robi v pivnici burcak ci keru rit a smrdi uz 3 den cely panelak byt a to este len zacina ten proces kvasenia ako to uz je podla mna max.drzost je to bezne vsade?
Simi Chudikova Porubska
Simi Chudikova Porubskasobota, október 21st, 2017 at 5:55am
Ďakujem ešte raz mestskej polícii,ktorý mi pomohli hádam si to prečítate😉😀
Dominko Dominik Valko
Dominko Dominik Valkosobota, október 21st, 2017 at 7:27am
darujem stavebnu budu za odvoz odber nr okolie dlzka 3m sirka 1.50 vyska 2 m
Vedja Chrenkov
Vedja Chrenkovpiatok, október 20th, 2017 at 8:35pm
Ahojte. Kto by mi mohol podarovat prosim stare babiky kludne aj bez nohy oka akekolvek. Ide o pomoc s vyzobou pre deti. Ak to sem nepatri vymazte, ale sem chodi vela klokocinarov. Dakujem velmi moc.
Miriama Kováč Darabošová
Miriama Kováč Darabošovásobota, október 21st, 2017 at 4:28am
Ponukam na predaj 2 vstupenku na Rallycross
Dátum : 21.-22. 10. 2017 (Víkendový lístok)
Miesto: SLOVAKIA RING, Orechová Potôň
Cena listka 12€ teraz 10€/za jeden
Lenka Holková
Lenka Holkovástreda, október 18th, 2017 at 5:26am
Chcela by som sa opýtať na dve veci.
1. Či sa neplánuje pobočka pošty pre vrchnú časť Klokociny. Pretože na Jurkovičovej to je väčšinou veľká katastrofa. Nestíhajú a vždy tam človek stvrdne pol hodinu. Majú toho evidentne viac, ako stíhajú..
2. dalo by sa na nevyužitú drevenú konštrukciu na ihrisku na Tokajskej (viď foto) nainštalovať hojdacku pre najmenšie detičky?
Vďaka, pekný večer 😉

One Reply to “KLOKOČINA – PROBLÉMY OBYVATEĽOV”

  1. Dobrý deň prajem,
    chcela by som upozorniť na kosenie na Klokočine II, Partizánska ulica, každoročne sa kosí v našej oblasti na poslednú chvíľu, keď tráva je aspoň 40 cm vysoká. Kosenie je jedna katastrofa – špinavé schody do bytov všetky pivničné okná od trávy, chodníky od trávy. (ten, kto toto kosenie vykonáva (myslím, že každoročne berú slušné peniaze) nie je povinný pozberať poskosenú trávu? Nikto ich nekontroluje, jedine čo je v Nitre pekné je Hradné návršie, Svätoplukovo námestie, park a Mestský úrad – myslím tým zeleň. Toto robia Šuchterovci, ktorí tomu rozumia. A čo Klokočina!!!
    Ďalšia vec – stromy, tie nikto neopiluje, nemajú pne – rastú tak, ako ich zasadili, pod stromami sa zachytáva špina, tu sa nikdy nekosí – veď už v materskej škole ma učili ako má vyzerať strom. Na Klokočine to tak nie je. A dalo by sa písať aj ďalej – musím všek podotknúť, že ani ľudia v bytoch nemajú o nič záujem, zatvoriť sa do svojich bytov a viac ich nič nezaujíma. Kam sme to dopracovali. Za totality takto špinané mesto nikdy nebolo – žiaľ. Ale nie som pesiminsta. Verím, že sa zobudíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *